Kr Instal – Przyłącza wodno-kanalizacyjne, układanie kostki brukowej

logo kr instal
układanie kostki brukowej

Układanie kostki brukowej

Dobór odpowiedniej kostki brukowej powinien bazować nie tylko na oczekiwanym efekcie całej aranżacji, ale również pod uwagę należy wziąć kwestie związane z jej grubością. To właśnie od grubości kostki zależy jej odporność na nacisk, dlatego też kostka brukowa, która będzie wyróżniała się mniejszą grubością może zniszczyć się łatwiej pod dużym naciskiem niż ta gruba. W sprzedaży znajduje się wiele wariantów grubości kostki brukowej i pod tym względem należy więc dobrać ją do przewidywanego obciążenia, a tym samym do pełnionej przez nią funkcji.

Wykonujemy:

 • 1

  Podjazdy
 • 2

  Opaski wokół budynków
 • 3

  Chodniki
 • 4

  Chodniki
 • 5

  Tarasy
 • 6

  Drogi wewnętrzne
 • 7

  Parkingi
Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie układania kostki brukowej – od projektu po realizację.Zapewniamy solidne wykonanie i 2-letnią gwarancję. Używamy materiałów tylko renomowanych producentów. Nasze prace to połączenie solidności i trwałości wykonania z ciekawymi i modnymi wzorami.

Kostka brukowa – efektowna i niezawodna

Na podjazdy, chodniki, tarasy czy alejki ogrodowe – kostka brukowa ma wszechstronne zastosowanie. W naszej firmie KR Instal oferujemy klientom kompleksowe usługi w ramach wykonawstwa nawierzchni z kostki brukowej – zawsze szybko, sprawnie oraz w atrakcyjnych cenach.
Kostka brukowa jest stosowana od lat w wykańczaniu nawierzchni wokół domów, firm oraz w przestrzeni publicznej. Wśród najważniejszych zalet tego materiału znajdują się:

Jak przebiega układanie kostki brukowej?

Pierwszym etapem jest oczywiście wykonanie projektu i wykonanie dokładnych pomiarów, które mają przełożenie na koszt całej inwestycji (zakup materiałów i robociznę). Do etapów układania kostki brukowej należy:

Jeżeli interesuje Państwa układanie kostki – Warszawa oraz w okolicznych miejscowościach w województwie mazowieckim, jesteśmy do dyspozycji. Klientom gwarantujemy kompleksową obsługę, która zawiera między innymi przygotowanie projektu nawierzchni. Służymy przy tym fachowym wsparciem naszych specjalistów, którzy doradzą odpowiednie rozwiązania. Wykonujemy również nawierzchnie – nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie i dzięki temu możemy zapewnić Państwu najwyższą jakość prac.