PRZYŁĄCZA WODNE
I KANALIZACYJNE

WIĘCEJ

ROZBUDOWA
SIECI

WIĘCEJ

UKŁADANIE
KOSTKI

WIĘCEJ

ROBOTY
ZIEMNE

WIĘCEJ

 • Podjazdy
 • Opaski wokół budynków
 • Chodniki
 • Alejki ogrodowe
 • Tarasy
 • Drogi wewnętrzne
 • Parkingi

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie układania kostki brukowej – od projektu po realizację. 

Zapewniamy solidne wykonanie i 2-letnią gwarancję. Używamy materiałów tylko renomowanych producentów. Nasze prace to połączenie solidności i trwałości wykonania z ciekawymi i modnymi wzorami.

Wykonujemy:

Kostka brukowa – efektowna i niezawodna

Na podjazdy, chodniki, tarasy czy alejki ogrodowe – kostka brukowa ma wszechstronne zastosowanie. W naszej firmie KR Instal oferujemy klientom kompleksowe usługi w ramach wykonawstwa nawierzchni z kostki brukowej – zawsze szybko, sprawnie oraz w atrakcyjnych cenach.

 

Kostka brukowa jest stosowana od lat w wykańczaniu nawierzchni wokół domów, firm oraz w przestrzeni publicznej. Wśród najważniejszych zalet tego materiału znajdują się:

 • wytrzymałość na lata w różnych warunkach – kostka może być dopasowana pod względem grubości do obciążenia danego ciągu komunikacyjnego

 • możliwość łatwego montażu i demontażu – do układania kostki nie potrzeba specjalistycznych maszyn, a w razie potrzeby można ją szybko zdemontować i ułożyć w inny sposób

 • łatwa naprawa – w przypadku, gdy element zostanie uszkodzony, można łatwo go wymienić

 • szeroka gama wariantów kostek do wyboru – mowa zarówno o kostkach betonowych, jak i kamiennych, które można kupić w najróżniejszych kolorach i wzorach

 • różnorodne możliwości aranżacyjne – z kostek wykonać można zarówno minimalistyczne kompozycje, jak i również fantazyjne mozaiki

Jeżeli interesuje Państwa układanie kostki w Warszawie oraz w okolicznych miejscowościach w województwie mazowieckim, jesteśmy do dyspozycji. Klientom gwarantujemy kompleksową obsługę, która zawiera między innymi przygotowanie projektu nawierzchni. Służymy przy tym fachowym wsparciem naszych specjalistów, którzy doradzą odpowiednie rozwiązania. Wykonujemy również nawierzchnie – nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie i dzięki temu możemy zapewnić Państwu najwyższą jakość prac.

Więcej

Profesjonalne układanie kostki brukowej


Układanie kostki brukowej w naszym wykonaniu charakteryzuje się najwyższą solidnością i dokładnością.


Zleć ułożenie kostki brukowej profesjonalistom z pasją


Układanie kostki brukowej można przeprowadzić samodzielnie lub zlecić profesjonalistom. Zdecydowanie się kompleksowe usługi firm oferujących układanie kostki Warszawa możemy liczyć na solidne wykonanie, zastosowanie wysokiej jakości materiałów i innowacyjnych rozwiązań oraz paroletnią gwarancję. Obecnie nie liczy się tylko funkcjonalność, ale także wygląd i wytrzymałość. W związku z tym warto postawić na fachowców.


Fachowe układanie kostki brukowej w Warszawie


Jako, że układanie kostki brukowej nie jest łatwym zadaniem oraz wymaga posiadania odpowiednich umiejętności i doświadczenia, warto zlecić wykonanie tego zadania fachowcom. Wówczas można liczyć na szybki czas realizacji i wysokiej jakości wykończenie.

Nasza firma zajmie się kompleksowym ułożeniem kostki wraz z wykonaniem korytowania, przebudowy, podsypki, a także transportem niezbędnych materiałów. Dzięki bogactwu asortymentu można obecnie liczyć mnogość wzorów, co pozwala na stworzenie wyjątkowych i niepowtarzalnych kompozycji. Taras z kostki brukowej może stać się prawdziwą ozdobą ogrodu pod warunkiem, że zastosowano odpowiednie materiały i kostka została prawidłowo ułożona.

Dobrze przygotowane podłoże ma ogromne znaczenie, gdyż bez tego nawet najdroższe i najpiękniejsze kostki zaczną się zapadać. Jako, że nasza ekipa składa się wyłącznie z doświadczonych brukarzy, klienci mogą liczyć na pomoc w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania, dopasowanego do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Zapewniamy profesjonalne podejście do każdego zlecenia, wysoką jakość wykonywanych prac i rzetelność. Dzięki temu działka nabierze charakteru i stanie się bardziej funkcjonalna.

KR INSTAL

Osiedlowa 68 05-082 Stare Babice,
Phone: 506 348 127