PRZYŁĄCZA WODNE
I KANALIZACYJNE

WIĘCEJ

ROZBUDOWA
SIECI

WIĘCEJ

UKŁADANIE
KOSTKI

WIĘCEJ

ROBOTY
ZIEMNE

WIĘCEJ

W skład naszej oferty wchodzi wykonawstwo odwodnień  i drenaży, utwardzanie terenu oraz usługi koparko-ładowarką. Ponadto zajmujemy się niwelacjami i rozbiórkami. W okresie zimowym świadczymy usługi odśnieżania.

 

Roboty ziemne – powierz je specjalistom

W naszej firmie KR Instal posiadamy wieloletnie doświadczenie w powadzeniu robót ziemnych i naszym klientom w tym zakresie zapewniamy kompleksową i fachową obsługę.

 

Wykonujemy różnego rodzaju roboty ziemne zlecone nam przez klientów, a są to między innymi: wykonywanie wykopów, na przykład pod fundamenty, wykonywanie drenaży i odwodnień, utwardzenie terenu, niwelacja terenu, a także inne usługi koparko-ładowarką. Usługi te świadczmy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych oraz instytucjonalnych – w każdym przypadku jesteśmy gotowi do fachowej pomocy.

 

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który pozwala nam na sprawne i szybkie prowadzenie czynności w ramach robót ziemnych. Również zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników posiadających odpowiednie uprawnienia do obsługi sprzętu, dlatego też mają Państwo pewność, że prace będą wykonane profesjonalnie. Kładziemy przy tym nacisk na bezpieczeństwo.

 

Jeżeli chodzi o obszar, na którym prowadzone są przez nas roboty ziemne, Stare Babice to nasza siedziba. Zapewniamy obsługę na terenie okolicznych miejscowości w województwie mazowieckim. Gwarantujemy przy tym konkurencyjne ceny świadczonych przez nas usług – zapraszamy do skontaktowania się z nami, a nasi pracownicy przygotują indywidualną wycenę danych prac.

 

 

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług robót ziemnych w firmie KR Instal!

KR INSTAL

Osiedlowa 68 05-082 Stare Babice,
Phone: 506 348 127