PRZYŁĄCZA WODNE
I KANALIZACYJNE

WIĘCEJ

ROZBUDOWA
SIECI

WIĘCEJ

UKŁADANIE
KOSTKI

WIĘCEJ

ROBOTY
ZIEMNE

WIĘCEJ

 • Wykonanie projektu przyłącza
 • Zgłoszenie organowi nadzorującemu rozpoczęcie przystąpienia do prac
 • Budowa przyłącza
 • Odbiór techniczny przyłącza przez inspektora nadzoru
 • Naniesienie trasy przyłącza na mapę (inwentaryzacja powykonawcza)
 • Odtworzenie nawierzchni w miejscu prowadzonych prac (ułożenie kostki, odtworzenie nawierzchni asfaltowej, utwardzenie gruntu)
 • Montaż zestawu wodomierzowego w budynku

Przyłącza
wodociągowe

Zajmujemy się wykonawstwem przyłączy wodociągowych do domów jednorodzinnych, bloków oraz budynków usługowych. Realizujemy zlecenia począwszy od wykonania projektu, aż po odbiory końcowe. Wykonywana przez nas usługa jest całościowa i składa się z następujących etapów:


 • Zgłoszenie organowi nadzorującemu rozpoczęcie przystąpienia do prac
 • Budowa przyłącza
 • Odbiór techniczny przyłącza przez inspektora nadzoru
 • Naniesienie trasy przyłącza na mapę (inwentaryzacja powykonawcza)
 • Odtworzenie nawierzchni w miejscu prowadzonych prac (ułożenie kostki, odtworzenie nawierzchni asfaltowej, utwardzenie gruntu)
 • Montaż podliczników służących do pomiarów wody zużytej do podlewania ogrodów, mycia samochodów, itp.

Przyłącza 
kanalizacyjne

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie wykonywania przyłączy kanalizacyjnych, w skład których wchodzą:

Zapewniamy solidne wykonanie i 3-letnią gwarancję na wszystkie typy wykonywanych przez nas przyłączy. Stosujemy materiały posiadające odpowiednie certyfikaty i atesty. Dzięki bogatemu doświadczeniu i znajomości obowiązujących na terenie powiatu warszawskiego zachodniego procedur formalnych, zlecenia realizujemy szybko i kompleksowo.

 

budowa przyłącza wodociągowego

Więcej

Przyłącza wodociągowe KR-Instal


We współczesnym budownictwie nie można przecenić roli, jakie pełnią świetnie opracowane wodociągi. Ich późniejsze, prawidłowe wykonanie zaczyna się już na etapie planowania. Firma lub klient muszą też podjąć decyzję, jakie materiały zostaną wykorzystane w danej instalacji. Najlepiej jednak będzie zostawić tę decyzję specjalistom, którzy od lat wykonują swoje projekty z powodzeniem. Firma KR-Instal wykona przyłącza wodociągowe z użyciem najnowszych rozwiązań. To sprawia, że będzie można korzystać z nich dłużej i bez zbędnych awarii.


Przyłącza wodociągowe warte swojej ceny


Firma KR-Instal wykonuje przyłącza wodociągowe dla infrastruktury budynków usługowych oraz dla domów jednorodzinnych i bloków. Każde zlecenie jest wykonywane wieloetapowo z troską o detale.


Te etapy to:

- wykonanie projektu przyłącza
- zgłoszenie organom administracyjnym rozpoczęcie prac
- budowa przyłącza
- odebranie techniczne przyłącza przez inspektora nadzoru
- naniesienie trasy przyłącza na mapę (jest to tak zwana inwentaryzacja powykonawcza
- zrekonstruowanie nawierzchni w miejscu, gdzie były prowadzone prace (układanie kostki, utwardzanie terenu, odtworzenie nawierzchni asfaltowej)
- zamontowanie zestawu wodomierzy w budynku


Przyłącza kanalizacyjne wysokiej trwałości


Podobnie ma się rzecz z przyłączami kanalizacyjnymi wykonanymi przez KR-Instal. Solidne wykonanie instalacji jest możliwe dzięki starannie dobranym materiałom i doświadczonej ekipie pracowniczej. Jej ekspertyza świetnie wpływa na przebieg i jakość wykonanych prac. Materiały użyte w pracy posiadać będą odpowiednie atesty i certyfikaty. Dlatego instalacje firmy obejmuje trzyletnia gwarancja. Całość czynności w tego rodzaju projekcie będzie odrobinę inna, niż budowa przyłącza wodociągowego. Mianowicie budowa przyłącza kanalizacyjnego, zakończy się montażem podliczników. Będą one mierzyły zużycie wody w pracach ogrodowych, przy myciu samochodu, czy podobnych czynnościach.

KR INSTAL

Osiedlowa 68 05-082 Stare Babice,
Phone: 506 348 127