PRZYŁĄCZA WODNE
I KANALIZACYJNE

WIĘCEJ

ROZBUDOWA
SIECI

WIĘCEJ

UKŁADANIE
KOSTKI

WIĘCEJ

ROBOTY
ZIEMNE

WIĘCEJ

 

Do wybudowania przyłącza wodociągowego konieczne jest posiadanie odpowiedniej do tego dokumentacji projektowej. Opracowanie projektu budowlano-wykonawczego przyłącza musi odzwierciedlać wymagania Zakładu Wodociągów i Kanalizacji, dlatego też należy uzyskać wytyczne do przygotowania projektu w tym urzędzie. Poniżej przedstawiamy metody na uzyskanie projektu, aby możliwa była budowa przyłącza wodociągowego.

Projektant posiadający odpowiednie uprawnienia

W celu sporządzenia projektu przyłącza wodociągowego należy zwrócić się do projektanta, który posiada do tego odpowiednie uprawnienia. Do biura projektowego należy dostarczyć mapę do celów projektowych oraz warunki techniczne wykonania przyłącza, wydawane przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji. Projektant nanosi na mapę trasę przyłącza oraz składa projekt z wyznaczoną trasą do uzgodnienia w Zespole Koordynacji Dokumentacji Projektowej.

 

 

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania związane z projektowaniem przyłączy wodnych i kanalizacyjnych, zapraszamy serdecznie do skontaktowania się z nami – wyjaśnimy wszystkie niezrozumiałe kwestie.

budowa przyłącza wodociągowego

Kontakt

Zielonki Parcela
ul. Osiedlowa 68
05-082 Stare Babice
506 348 127
biuro@kr-instal.pl

KR INSTAL

Osiedlowa 68 05-082 Stare Babice,
Phone: 506 348 127